Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Bruzdownice Norton Clipper Norton Clipper

Bruzdownica do betonu to narzędzie warsztatowe przeznaczone do profesjonalnego zastosowania, idealne zwłaszcza dla fachowców takich jak hydraulicy i elektrycy. Jest to potężna, sprytna i skuteczna maszyna budowlana. W ofercie Norton Clipper kupisz bruzdownicę, zarówno w wersji elektrycznej, jak i spalinowej, w przystępnej cenie. Możesz także skorzystać z profesjonalnego doradztwa tutejszych wykwalifikowanych pracowników.

Do czego służy bruzdownica i jak wykonać bruzdy?

Jeśli zastanawiasz się czym wykonać bruzdy, tak by proces przebiegał szybko, wygodnie i skutecznie, zapoznaj się z ofertą bruzdownic dostępnych w asortymencie Norton Clipper. Pozwalają one precyzyjnie wykonać bruzdy o szerokości z zakresu 5-45 mm i głębokości 30-60 mm. Oferowany sprzęt budowlany jest wyposażony w 2 tarcze diamentowe, które są napędzane wydajnym silnikiem o mocy 1,8 kW. Bruzdownica jest dostarczana w poręcznym metalowym opakowaniu, który charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i skutecznie chroni narzędzie przed ryzykiem uszkodzenia.

Wygoda i ergonomia podczas prac warsztatowych i budowlanych

Jeśli zależy Ci na wygodnej i precyzyjnej pracy budowlanej lub warsztatowej, zapoznaj się z bruzdownicami dostępnymi w ofercie Norton Clipper, które są wyjątkowo ergonomiczne, łatwe w obsłudze, a także wyróżniają się niskim poziomem wibracji. Dzięki temu cieszą się pozytywnymi piniami klientów. Dodatkowo, istnieje możliwość podłączenia bruzdownicy do odpylacza.