Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Tarcze Diamentowe do Granit, Marmur, Kamień Naturalny Norton Clipper

W wyselekcjonowanej ofercie specjalistycznych narzędzi dostępnych w Norton Clipper znajdują się między innymi tarcze do cięcia granitu, marmuru i kamienia naturalnego. Są to trwałe i wytrzymałe produkty, odpowiednie do cięcia na mokro i na sucho. Można je stosować na szlifierkach kątowych, przecinarkach czy w maszynkach do cięcia płytek. Za pomocą tarczy do cięcia granitu szybko przytniesz materiał do pożądanych rozmiarów, co pozwoli usprawnić całą pracę. W Norton Clipper znajdziesz szeroki wybór tych specjalistycznych produktów. Jeśli zastanawiasz się jakie tarcze diamentowe wybrać do cięcia kamienia, granitu czy marmuru możesz w każdej chwili skorzystać z doradztwa doświadczonych pracowników firmy. Tarcze do cięcia granitu, kamienia naturalnego czy marmuru są tutaj dostępne w przystępnej cenie, i dlatego cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Norton Clipper zachęca do zapoznania się z wysokiej jakości rozwiązaniami do cięcia, szlifowania, wygładzania i polerowania.