Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Szlifierki do posadzek Norton Clipper Norton Clipper

W asortymencie Norton Clipper znajdziesz szeroki wybór specjalistycznych narzędzi warsztatowych i maszyn budowlanych. Są wśród nich wysokiej jakości szlifierki do posadzek, parkietu i kamienia, w tym zarówno szlifierka ręczna, jak i elektryczna. Oferowany sprzęt budowlany z powodzeniem posłuży do precyzyjnego wykonywania otworów w materiałach wyróżniających się wysokim stopniem twardości. Szlifierki do posadzek sprawdzą się także do szlifowania, wygładzania, a także przygotowania powierzchni do dalszej obróbki. Można za ich pomocą usunąć pozostałości po jastrychach, gipsie, błocie czy lakierze. Jeśli zależy Ci na zakupie profesjonalnych maszyn dla budownictwa, które są dostępne w korzystnej cenie, zapoznaj się z ofertą Norton Clipper.

Parametry szlifierki ręcznej

Szlifierka ręczna dostępna w ofercie jest jednogłowicowym urządzeniem, które sprawdzi się do szlifowania niewielkich i średnich powierzchni. Proces odbywa się na poziomie 125 lub 180 mm szerokości szlifowania. Szlifierka do posadzek jest wyposażona w regulowaną głowicę szlifierską, którą można ustawić pod kątem 90°. Urządzenie posiada też osłonę zabezpieczającą, którą można otworzyć, a tym samym szlifować krawędzie ścian. Szlifowanie można wykonywać zarówno na sucho, jak i na mokro. Istnieje także możliwość podłączenia odpylacza.

Szlifierki do podłóg w szerokim zakresie modeli

Pełna gama szlifierek do podłóg, w tym drewnianych oraz maszyn czyszczących wraz z akcesoriami pozwala na wykonanie wszelkich prac związanych z obróbką podłóg i posadzek.

Szlifierka czy zacieraczka?

Jeśli zastanawiasz się czym różni się szlifierka od zacieraczki  i w jakich sytuacjach ich użyć skorzystaj z doradztwa pracowników Norton Clipper.