Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Zagęszczarki Norton Clipper Norton Clipper

NOWOŚĆ! Nowa linia zagęszczarek Norton Clipper jest doskonałym rozwiązaniem do prac z podłożem. Oferta obejmuje:

  • Zagęszczarki jednokierunkowe (CFP 11CFP 13, CFP 14W Petrol, CFP 14W Diesel i CFP 16W): cztery modele, które zapewniają operatorowi łatwe manewrowanie i przenoszenie w czasie użytkowania maszyny, co zwiększa produktywność. Składane uchwyty zwiększają efektywność przechowywania.
  • Zagęszczarki dwukierunkowe (CRP 21-DCRP 21-P) NOWOŚĆ
  • Zagęszczarka stopowa - ubijak (Norton Clipper CR 16): dobrze zaprojektowany model z łatwo dostępną przepustnicą i stalowym poszyciem, które zwiększa kontrolę maszyny podczas użytkowania i maksymalizuje jej trwałość.
  • Przecinak do cegieł (Norton Clipper CPS 41): z regulowaną głębokością cięcia i kółkami transportowymi w standardzie. Ten niezawodny produkt zwiększy wydajność i zaoszczędzi czas w miejscu pracy.