Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Przecinarki jezdne Norton Clipper Norton Clipper

Przecinarka jezdna do betonu, asfaltu i posadzki dostępna w ofercie Norton Clipper to wysokiej klasy maszyna przeznaczona do twardych nawierzchni. Jest ona dostępna w wersji elektrycznej i spalinowej. Wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, posiada szeroki zakres regulacji głębokości cięcia, a także zapewnia sztywność i stabilność w trakcie eksploatacji. Przecinarka jezdna do betonu jest niezwykle przydatnym, specjalistycznym narzędziem warsztatowym, które można szybko i łatwo przygotować do pracy. W ofercie Norton Clipper znajdują się także inne rodzaje przecinarek, w tym przeznaczone do cięcia metalu, glazury czy płytek. Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić najlepsze maszyny dla budownictwa, zapoznaj się z bogatym asortymentem Norton Clipper. Możesz liczyć tu na fachowe doradztwo i na atrakcyjne ceny. Przecinarki jezdne do betonu, podobnie jak inne maszyny do cięcia, sprawdzą się zarówno przy małych remontach, jak i na poważnych budowach.