Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Tarcze Diamentowe do Cięcia Asfaltu Norton Clipper

Tarcza diamentowa do cięcia asfaltu i materiałów ściernych dostępna w bogatym asortymencie Norton Clipper to unikalny produkt spawany laserowo, który usprawni przebieg i podwyższy komfort prac budowlanych. Tarcze do asfaltu i materiałów ściernych wyróżniają się bardzo dużą żywotnością, a także pozwalają kontrolować głębokość cięcia, co zwiększa żywotność narzędzia. Wśród innych istotnych korzyści warto wskazać na trwale oznaczony kierunek obrotu, niski poziom wibracji, bardzo dobrą prędkość podczas cięcia, a także skuteczną ochronę stalowego środka przed podcinaniem. Jeśli zastanawiasz się jaką tarczę diamentowe wybrać do cięcia asfaltu czy materiałów ściernych lub masz wątpliwości, który z rozważanych modeli będzie najlepszy, możesz skorzystać z fachowego doradztwa pracowników Norton Clipper. W ofercie znajdziesz wysokiej jakości tarcze do cięcia asfaltu, a także innych materiałów, dostępne w atrakcyjnej cenie i cieszące się pozytywnymi opiniami wśród klientów.