Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Przecinarki ręczne spalinowe Norton Clipper Norton Clipper

Przecinarka ręczna spalinowa zawarta w asortymencie Norton Clipper jest odpowiednia dla tarcz o średnicy 300 i 350 mm. Oferowany sprzęt budowlany umożliwia cięcie betonu, w tym wycinanie w nim otworów. Najlepsze efekty daje w połączeniu z tarczami diamentowymi do Norton Clipper. Oferowane przecinarki ręczne i piły do betonu są dostępne w konfiguracji z automatycznym, bądź standardowym układem mieszkania oleju i paliwa. Są one bardzo żywotne i wykazują niewielkie potrzeby dotyczące konserwacji. Przecinarka ręczna, zarówno spalinowa, jak i elektryczna, jest przyjazna dla użytkownika, ponieważ zapewnia między innymi takie korzyści jak łatwe, 3-stopniowe uruchamianie silnika, możliwość natychmiastowego zatrzymania czy obecność układu antydrganiowego. Przecinarka ręczna spalinowa to sprawdzone narzędzie warsztatowe do cięcia betonu i innych materiałów budowlanych. Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić najlepszą przecinarkę w korzystnej cenie, odwiedź Norton Clipper.