Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Wiertła Koronowe do Kamienia Naturalnego i Ceramiki Norton Clipper

Wiertła koronowe do wiertnic dostępne w ofercie Norton Clipper są odpowiednie do kamienia naturalnego, ceramiki czy porcelany. Są wśród nich wiertła z lutowanymi segmentami, które są przystosowane do wiercenia na mokro w kamieniu i granicie, wiertła diamentowe lutowane próżniowo odpowiednie do wiercenia na sucho w kamieniu i płytkach ceramicznych, a także wiertła galwanizowane przystosowane do wszystkich rodzajów płytek. Jeśli zależy Ci na tym, by wybrać odpowiednie wiertło lub otwornicę do ceramiki, a tym samym ułatwić sobie pracę, zapoznaj się z ofertą Norton Clipper. Zawiera ona sprawdzone rozwiązania do cięcia, szlifowania, wiercenia i wygładzania. Cieszą się one dobrymi opiniami, a także posiadają przystępną cenę. W każdej chwili możesz też skorzystać z fachowego doradztwa tutejszych pracowników.