Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Filtrowanie

Wiertnice i Kolumny do Wiertnic Norton Clipper Norton Clipper

Potrzebna Ci sprawdzona wiertnica do betonu w przystępnej cenie? W Norton Clipper dostępna jest zarówno wiertnica ręczna, jak i elektryczna, montowana na kolumnie. Są to ergonomiczne maszyny budowalne o wysokiej mocy, sięgającej nawet 2 kW. Można za ich pomocą wywiercić otwór o średnicy sięgającej nawet 400 mm. Najlepszy efekt pracy można uzyskać poprzez połączenie wiertnicy diamentowej do betonu z wiertłami koronowymi Clipper. Jest to rozwiązanie, które zapewnia wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a przy tym skuteczną pracę na budowie. Jeśli zastnawiasz się gdzie kupić najlepszą wiertnicę ręczną lub jak zamontować wiertnicę na kolumnie, zgłoś się po fachowe doradztwo do pracowników Norton Clipper. W tutejszej ofercie dostępne są wyłącznie najlepsze produkty, posiadające bardzo dobre opinie zarówno wśród specjalistów z branży, jak i wśród samych klientów.