Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Czy szybkość działania przecinarek ręcznych idzie w parze z wytrzymałością?

Szybka czy wytrzymała przecinarka ręczna? To pytanie zadaje sobie wiele osób poszukujących narzędzi do pracy. Norton Clipper to marka, która rozwiązuje ten problem. Udało nam się stworzyć przecinarki ręczne, które są nie tylko wytrzymałe i szybkie, ale również bardzo wydajne. Dzięki nam nie musisz się dłużej zastanawiać czy zdążysz wykonać pracę na czas, ani czy narzędzie posłuży ci odpowiednio długo. Wybierając Norton Clipper masz pewność, że tak właśnie będzie.

Do czego służą przecinarki ręczne?

Te wygodne i praktyczne narzędzia posłużą Ci do ręcznego przecinania materiałów takich jak beton i wyroby betonowe, oraz uniwersalne materiały budowlane. W połączeniu z innowacyjnymi tarczami diamentowymi marki Norton Clipper stworzą niezawodny duet, który pozwoli Ci na szybką i komfortową pracę. Dodatkowo wybierając nasze narzędzia masz pewność, że podczas cięcia jesteś całkowicie bezpieczny. Wszystkie produkty marki Norton Clipper posiadają liczne certyfikaty zaświadczające o tym, że spełniają one rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że nasze narzędzia oraz maszyny spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zalety przecinarek ręcznych od Norton Clipper

W naszej ofercie znajdują się 4 różne modele z serii Norton Clipper CP500. Pasują do nich tarcze diamentowe o maksymalnej średnicy 300 lub 350mm. Poznaj zalety naszych przecinarek ręcznych i znajdź niezawodne narzędzie dla siebie.

  • Duża moc zapewnia gładkie i szybkie cięcie.
  • Dzięki zastosowaniu elementów przedłużających żywotność urządzenia posłuży Ci ono przez dłuższy czas.
  • Możliwość zakupu urządzenia z opatentowanym systemem iLube mieszającym olej i paliwo. Dzięki temu wyeliminujesz ryzyko przegrzania silnika lub zatykania tłoków.
  • Łatwy rozruch zarówno przy ciepłym, jak i zimnym silniku.
  • Konserwacja oraz eksploatacja naszych przecinarek ręcznych nie sprawi Ci problemu.
  • Trwałość i wydajność - chcemy, abyś mógł pracować bezpiecznie, szybko oraz bez konieczności szybkiej wymiany urządzenia na nowe.
  • Myślimy o komforcie użytkownika - ergonomiczna rączka i wyważony ciężar sprawią, że nie będziesz się męczył podczas pracy.

Ile kosztuje przecinarka ręczna?

Koszt zakupu przecinarki ręcznej waha się w granicach kilku tysięcy złotych. Jest to dość poważna inwestycja, dlatego warto wybrać sprzęt, na który można liczyć. Jeśli zależy Ci na połączeniu szybkości pracy z dużą wytrzymałością maszyny wybierz jedną z przecinarek Norton Clipper. Będziesz mieć pewność, że dobrze zainwestowałeś swoje pieniądze.