Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Do oferty dołączają zagęszczarki

Ambicją Norton Clipper jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla rynku budowlanego. Kolejnym etapem rozwoju marki jest wdrożenie oferty maszyn do zagęszczania, które umożliwią realizację projektów w zakresie przygotowania dróg dojazdowych, chodników i innych elementów komunikacyjnych.

Zagęszczarki płytowe jednokierunkowe (CFP 13, CFP 14W Petrol, CFP 14W DieselCFP 16W) obejmują cztery modele, które zapewniają operatorowi łatwe manewrowanie i przenoszenie w czasie użytkowania maszyny, co zwiększa efektywność pracy. Składane uchwyty ułatwiają przechowywanie. Maszyny dostępne z silnikami benzynowymi oraz jeden model diesel.

 

Zagęszczarka stopowa - ubijak (Norton Clipper CR 16) to dobrze zaprojektowany model z łatwo dostępną przepustnicą i stalowym poszyciem, które zwiększa kontrolę maszyny podczas użytkowania i maksymalizuje jej trwałość.

 

Przecinak do cegieł (Norton Clipper CPS 41) z regulowaną głębokością cięcia i kółkami transportowymi w standardzie. Przystosowany do cięcia cegieł o najbardziej popularnych na rynku wymiarach. Ten niezawodny produkt zwiększy wydajność i zaoszczędzi czas w miejscu pracy. Perfekcyjnie uzupełnia gamę do zagęszczania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowej ofercie zagęszczarek Norton Clipper pobierz broszurę lub skontaktuj się z nami.