Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Innowacyjne i ciche podejście do ściernic diamentowych - Norton Silencio

Linia Norton Silencio to innowacyjne podejście do ściernic diamentowych. Nowoczesne tarcze, przeznaczone do pracy na dużych przecinarkach mogą być stosowane w miejscach, w których przepisy regulują dopuszczalny poziom hałasu. Komfortowe, szybkie i efektywne cięcie, w strefach mieszkaniowych, centrach miast, szkołach i szpitalach jest możliwe dzięki najnowszej, cichej ściernicy diamentowej Norton Silencio. Z jej pomocą przetniesz granit, beton oraz materiały budowlane ogólnego użytku. Poznaj ten innowacyjny produkt oraz nasze wyjątkowe podejście do cichej pracy.

Zalety ściernic Norton Silencio

Jeśli szukasz produktu, który pozwoli Ci na efektywną pracę w strefach o niskim dopuszczalnym poziomie hałasu, tarcze Norton Silencio są tym czego potrzebujesz. Poznaj zalety tego produktu i przekonaj się, że warto wybrać nasze bezpieczne i ciche ściernice diamentowe.

  • Bardzo cicha praca. Norton Silencio pozwala na redukcję hałasu aż do 15 dB(A). Oznacza to, że ściernice te mogą pracować nawet 30 razy ciszej niż inne tarcze.
  • Długi okres eksploatacji. Dzięki laserowemu spawaniu i segmentom o innowacyjnym kształcie, tarcze Norton Silencio posłużą Ci przez długi czas.
  • Wygoda. Dzięki naszym cichym ściernicom diamentowym bez problemu przetniesz nawet największe bloki konstrukcyjne oraz kamienne.
  • Bezpieczeństwo. Podobnie jak inne nasze produkty, również tarcze Norton Silencio posiadają certyfikat organizacji oSa. Oznacza to, że są w pełni bezpieczne dla użytkownika.
  • Wysoka jakość. Każda ze ściernic jest konfigurowana w taki sposób, aby zapewnić najlepszą redukcję hałasu oraz doskonałą jakość cięcia.
  • Możliwość wykonania tarcz na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz dostosować produkt do swoich potrzeb.

Jak dbać o słuch podczas pracy przy przecinarkach do bloków?

Norton Clipper to marka, która ceni sobie zdrowie oraz bezpieczeństwo użytkowników. To dlatego, specjalnie dla naszych klientów opracowaliśmy innowacyjne, ciche i bezpieczne ściernice diamentowe. Pragniemy przypomnieć, że podczas pracy na przecinarkach do bloków warto zadbać o narząd słuchu. Dzięki temu zmysł ten będzie nam służył przez długi czas. Pamiętaj, że jako pracodawca musisz zapewnić swoim podwładnym niezbędne środki ochrony słuchu. Jeśli jesteś pracownikiem nie zapominaj o ochraniaczach słuchu. Używaj profesjonalnych nauszników oraz zatyczek. Jeśli masz taką możliwość, wybieraj sprzęt emitujący niski poziom hałasu. W dbaniu o zmysł słuchu podczas pracy przy przecinarkach blokowych z pewnością pomogą produkty z linii Norton Silencio.

Dlaczego warto wybrać Norton Silencio?

Dzięki temu, że poznałeś zalety naszych ściernic diamentowych wiesz, że w linii Norton Silencio znajdziesz produkty godne uwagi. Szukasz narzędzia, które pomoże Ci ograniczyć hałas? Jednocześnie zależy Ci na dobrej jakości i długiej żywotności produktu? Nasze tarcze diamentowe będą doskonałym rozwiązaniem.