Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Marka Norton Clipper nagrodzona

Z dumą dzielimy się najświeższą informacją, że marka Norton Clipper została uhonorowana złotym godłem i tytułem Laur Klienta 2020.

Laur Klienta to ogólnopolski plebiscyt, którego celem jest wyłonienie najpopularniejszych produktów i usług na polskim rynku. Powstaje w oparciu o zakrojone na szeroką skalę badania opinii konsumentów.

W roku 2020 najwięcej głosów w kategorii Jakość i innowacyjność branży budowlanej (maszyny i elektronarzędzia) otrzymały produkty marki Norton Clipper.

Jesteśmy dumni z tego, że innowacyjne rozwiązania i technologie stosowane w maszynach Norton Clipper znajdują uznanie wśród użytkowników i każdego dnia pomagają im w realizacji różnego rodzaju projektów remontowo-budowlanych.

Dziękujemy za oddane głosy i życzymy lekkiej i bezpiecznej pracy maszynami Norton Clipper!

Poznaj ofertę maszyn.