Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Mr Invincible – linia tarcz niezwyciężonych

Norton Clipper wprowadził do swojej oferty nowego super bohatera – Mr Invincible (Pana Niezwyciężonego). Imię świadczy o jego potędze w walce z materiałami budowlanymi różnego typu.

Zalety tarcz Invincible


Bezpieczeństwo

Sekretem super bezpiecznych segmentów tarczy jest nowa, zaawansowana technologia samospajania iHD, która tworzy “niezwyciężoną” spoinę między segmentem diamentowym i stalowym korpusem tarczy. Podczas produkcji tarczy, nowa technologia Saint-Gobain łączy segment tarczy bezpośrednio ze stalowym korpusem poprzez infiltrację. Siła przyczepności tej spoiny gwarantuje bardzo niskie ryzyko oderwania segmentu. Z Invincible możesz pracować bezpiecznie!

Uniwersalność 

Technologia samospajania iHD, która łączy segmenty diamentowe z tarczą, daje tarczom Norton Clipper Invincible jeszcze większą trwałość w porównaniu do innych typów tarcz na rynku (laser i spiekane). Ta wytrzymałość sprowadza wymaganą liczbę wymian tarczy  do absolutnego minimum. Tarcze są idealne do cięcia wszystkich rodzajów materiałów budowlanych. W rezultacie nie ma zmarnowanego czasu na demontaż i montowanie różnych tarcz dla różnych materiałów. Jest to ważne dla tych ludzi, którzy pracują pod presją czasu. Z Invincible pracować może każdy!

Jednakowa wydajność na różnych urządzeniach

Niezwyciężone tarcze diamentowe tworzą idealny „dynamiczny duet” ze wszystkimi maszynami, bez względu na to, czy mają kabel, czy są zasilane akumulatorowo. Z Invincible pracujesz wydajnie!

Dostępne rozmiary tarcz

Tarcze diamentowe Norton Clipper Invincible są dostępne w dwóch wymiarach, o średnicy 115mm i 125mm; każda o wysokości 12mm; cechują się wąskimi wpustami dla wygodnego cięcia.