Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Norton Clipper CM450 Junior – JUŻ JEST!

Wieloletnie doświadczenie w produkcji przecinarek do wyrobów murarskich, pozwala nam poznawać i zaspokajać potrzeby klientów w sektorze maszyn budowlanych. Dzięki znaczącym inwestycjom w rozwój marki udoskonalamy i modernizujemy nasze produkty.

Naszym kolejnym produktem odpowiadającym na wysokie wymagania rynkowe i potrzeby klientów jest nowa przecinarka do wyrobów murarskich Norton Clipper CM450 Junior, która jest udoskonalonym modelem CM400 Junior.

Nowa Norton Clipper CM450 Junior to solidna i łatwa w obsłudze przecinarka murarska. To właśnie jej solidność zapewnia szybkie i łatwe przecinanie dużych miękkich bloków konstrukcyjnych, ale także umożliwia cięcie stopniowe na wyższych materiałach. CM450 jest idealna do pustaków ceramicznych, gazobetonowych i betonu komórkowego.

 Nowa Przecinarka Norton Clipper CM450 Junior posiada wiele zalet:

  • Przecina duże materiały dzięki długości cięcia 600mm i głębokości cięcia 170mm.
  • Poręczne kółka transportowe i regulowane, składane nogi umożliwiają łatwe przemieszczanie i przechowywanie maszyny.
  • Ulepszony system wodny oddziela zużytą wodę zawierającą cząsteczki kurzu, co wydłuża żywotność pompy wodnej.
  • Korek spustowy pompy wodnej oszczędza czas podczas wymiany pompy wodnej, ponieważ nie ma już konieczności otwierania przełącznika i korzystania z połączeń elektrycznych.

 

Aby uzyskać lepsze wyniki, zalecane jest użycie tarczy Norton Clipper Pro Universal Laser (Ø450 mm). Tarcza ta została specjalnie opracowana dla tej maszyny.