Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Nowa oferta maszyn do podłóg już w sprzedaży!

PEWNOŚĆ OD PIERWSZEGO DNIA

Nowa seria produktów do podłóg Norton Clipper obejmuje kompleksowe rozwiązania do obróbki podłóg, począwszy od szlifierek do podłóg po szlifowanie drewna i czyszczenie, z szerokim wyborem narzędzi i odkurzaczy przemysłowych. Ta wszechstronna nowa oferta doskonale sprawdzi się w dowolnej aplikacji w dziedzinie obróbki podłóg, począwszy od przygotowania i szlifowania, aż po polerowanie, czyszczenie i szlifowanie.

NOWA SERIA NORTON CLIPPER OFERUJE ROZWIĄZANIE DO KAŻDEGO ZASTOSOWANIA

Niezależnie od tego, czy chcesz usunąć stare powłoki, wyrównać nierówne podłogi betonowe, wypolerować na połysk, oczyścić powierzchnię, a nawet opanować sztukę szlifowania podłóg drewnianych, ta nowa seria maszyn i  narzędzi została stworzona z myślą o zapewnieniu doskonałości przy każdym użyciu. Dzięki praktycznym przewodnikom dotyczącym zastosowań i wykresom doboru produktów w naszej nowej broszurze dotyczącej rozwiązań podłogowych, możesz mieć pewność, że wybrałeś odpowiedniego partnera do pracy z Norton Clipper.

Nasza zupełnie nowa oferta obejmuje imponujący zestaw maszyn, narzędzi i odkurzaczy, aby pomóc Ci osiągnąć doskonałe wyniki na każdym etapie.

OSIĄGNIJ PEŁNIĘ MOŻLIWOŚCI DZIĘKI SZLIFIERKOM DO PODŁÓG OD NORTON CLIPPER.

Poznaj tę nową gamę maszyn do podłóg.