Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Nowa oferta Norton Clipper do drewna i wyrobów drewnopochodnych

Oferta do drewna to nowe otwarcie dla marki Norton Clipper. Gama narzędzi stworzonych z myślą o profesjonalistach ułatwi cięcie różnego rodzaju materiałów drewnianych i łączonych. Została zaprojektowana w oparciu o wiedzę i doświadczenie marki na ryku budowlanym. 

CZTERY ZASTOSOWANIA, CZTERY RODZAJE, DLA PROFESJONALISTÓW. MAMY TARCZĘ, KTÓREJ SZUKASZ.

Oferta obejmuje tarcze widiowe i brzeszczoty przeznaczone do cięcia:

 Są to produkty, na których możesz polegać. Są trwałe, precyzyjne i niezawodne.

RODZAJE CIĘCIA

W zależności od typu produktu można uzyskać cięcie wzdłużne, poprzeczne, szybkie, łukowe, proste, gładkie, ekstra gładkie.

Narzędzia współpracują z piłami tarczowymi stołowymi i ręcznymi, piłami ukosowymi, szablowymi i wyrzynarkami. Jako uzupełnienie profesjonalnej oferty stolarskiej oferowany jest nóż do struga oraz wiertła do otworów.

Możesz być pewien, że tarcze i brzeszczoty spełniają deklarowany w opisie produktu efekt. Szeroka gama typów i ilości zębów pozwala na dokładne dopasowanie ostrza do danej operacji cięcia.

PIŁA UKOSOWA

Żaden warsztat stolarski nie może obyć się bez niezawodnej pilarki ukosowej. Norton Clipper oferuje dwa modele piły różniące się m.in. mocą oraz wielkością tarczy. Maszyny sprawdzą się także tam, gdzie wymagane jest precyzyjne cięcie listew czy profili aluminiowych. 

Model CWM216 o mocy 1400W

Model CWM254 o mocy 1800W.

 

 NORTON CLIPPER - EXPERT W DZIEDZINIE DREWNA

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowej ofercie Norton Clipper do drewna pobierz broszurę lub skontaktuj się z nami.