Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Nowy katalog Norton Clipper

Już jest dostępny, nowy katalog Norton Clipper 2024 Rozwiązania dla Budownictwa i Rynku Konstrukcyjnego.

Nowe wydanie zostało uzupełnione i zawiera pełną ofertę produktów i rozwiązań do budownictwa. Znalazło się w nim szereg nowości, m.in.

- maszyny zasilane akumulatorowo,

- maszyny do podłóg,

- tarcze do maszyn akumulatorowych, 

- narzędzia przeznaczone do przygotowania, szlifowania i czyszczenia podłóg, kompatybilne z maszynami Norton Clipper.

Oprócz oferty produktowej, katalog obejmuje także wiedzę z zakresu doboru narzędzi, bezpieczeństwa i wskazówek użytkowania. Oferta tarcz jest podzielna według zastosowania, natomiast maszyny według typów. Każdy rozdział poświęcony tarczom diamentowych jest oznaczony innym kolorem, który jest jednoznaczny z kolorem etykiety i opakowania. Przy każdej maszynie znajduje się wykaz zalecanych tarcz diamentowych. Dzięki temu łatwo odnajdziesz produkt do danego zadania.

Jeśli przy produkcie znajduje się symbol YouTube oznacza to, że na naszym kanale NortonAbrasivesEMEA możesz zobaczyć go w akcji.

Zachęcamy do pobrania katalogu. Wystarczy kliknąć w link.