Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Przecinanie płytek ceramicznych z Norton Clipper

W tym filmie Kevin Bisson, który jest odpowiedzialny w Saint-Gobain Abrasives za kluczowych klientów,  używa przecinarki Norton Clipper TR202 oraz tarczy diamentowej Norton Clipper Extreme Ceramic do przecięcia płytek ceramicznych.

Urządzenie Norton Clipper TR202 idealnie nadaje się do przecinania glazury i terakoty o maksymalnej długości 650 mm. Ułożenie kabla wzdłuż prowadnicy oraz silnik o mocy 900 W zapewniają wysoką wydajność, płynne przecinanie, ale też łatwą konserwację maszyny. Wyrzymała prowadnica wyposażona w mechanizm blokujący zapewnia szybkie przygotowanie urządzenia do pracy i precyzyjne przecinanie dowolnych płytek. Za sprawą składanych nóg oraz kółek transportowych maszyna jest mobilna i łatwa w przechowywaniu. Natomiast odłączalna miska z wodą pomaga w czyszczeniu poszczególnych elementów urządzenia. Uzyskanie doskonałego cięcia ukośnego w obrębie 0 – 45 stopni jest możliwe dzięki uchylnej głowicy i dokładnej prowadnicy.

Kevin korzysta z przecinarki Norton Clipper TR202 i tarczy diamentowej Extreme Ceramic Turbo o średnicy 200 mm. Grubość 1,4 mm umożliwia szybkie i dokładne przecinanie, a tnąca krawędź o wysokości 10mm wydłuża żywotność maszyny. Wykończenie jest precyzyjne, a proste przecięcie można uzyskać w sposób szybki i łatwy.

Chcesz osiągąć najlepsze wyniki w trakcie przecinania płytek? Wybierz maszynę gwarantującą wysoką wydajność i dokładność. Napisz do nas lub skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, aby zasięgnąć rady jak osiągnąć najlepsze efekty.