Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze diamentowe do maszyn akumulatorowych NOWOŚĆ

BEZ KOMPROMISÓW, TYLKO MOC!

Już są! Nowe tarcze diamentowe stworzone do współpracy z maszynami Norton Clipper zasilanymi akumulatorowo.  

Możesz wybrać spośród trzech modeli:

  • Extreme Universal Battery Silencio kompatybilna z przecinarkami murarskimi, zalecana do maszyny CM350 B. To najcichsza tarcza w swojej klasie, uniwersalna do wyrobów murarskich.
  • Pro Beton Battery Silencio kompatybilna z przecinarkami jezdnymi, zalecana do maszyny CS352 B. Przeznaczona do cichego i wydajnego cięcia betonu.
  • Pro Asphalt Battery Silencio kompatybilna z przecinarkami jezdnymi, zalecana do maszyny CS352 B. Przeznczona do cichego i skutecznego cięcia asfaltu.

Wykorzystaj w pełni swoje maszyny akumulatorowe, wybierając nasze innowacyjne tarcze Silencio, zaprojektowane do użytku z maszynami akumulatorowymi Norton Clipper w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i redukcji hałasu.

 

Poznaj nasze najnowsze maszyny Norton Clipper zasilane akumulatorowo.

 Pobierz broszurę.