Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze diamentowe STANDARD - nowość w ofercie

Norton Clipper STANDARD to prosta seria tarcz diamentowych, które zostały zaprojektowane z myślą o klientach. Starannie przemyślane oznaczenia opakowań oraz średnice i zastosowania ułatwiają klientowi wybór odpowiedniego produktu, który jest „jasny jak słońce”.

Co oferują, oprócz jakości i niezawodności?

JASNOŚĆ PRZEKAZU

Duże etykiety zawierają ilustracje materiału i maszyny, do której jest przeznaczona dana tarcza. Dzięki temu można szybko i łatwo zidentyfikować produkt na regale i wybrać ten, który jest najodpowiedniejszy do danej operacji.

NOWY STANDARD

Tarcze są oznaczone logo oSa, co oznacza, że są certyfikowane. Użytkownicy produktów nie tylko mogą wykorzystać dobrą jakość i niezawodność rozwiązań Norton Clipper. Jest to także gwarancja bezpieczeństwa, dzięki czemu można pracować tarczami diamentowymi Standard bez obaw.

KODY KOLORYSTYCZNE

Linia Norton Clipper Standard podkreśla 3 kluczowe zastosowania za pomocą 3 kodów kolorystycznych:

Zielony CERAMIC przeznaczony do płytek ceramicznych, szkliwionych i gresowych. Idealna do wszystkich podobnych materiałów, wymagających dobrej jakości cięcia, którą zapewnia obrzeże ciągłe. Zobacz dostępne rozmiary.

Niebieski UNIVERSAL przeznaczony do uniwersalnych materiałów budowlanych, takich jak cegły, kostka brukowa, bloki konstrukcyjne. Zobacz dostępne rozmiary.

Niebieski UNIVERSAL TURBO zapewnia bardziej agresywne cięcie twardszych materiałów. Zapewnia również lepszą jakość cięcia dzięki obrzeżu ciągłemu turbo. Zobacz dostępne rozmiary.

Czerwony BETON doskonały do lekkiego żelbetu i twardszych materiałów. Zobacz dostępne rozmiary.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o nowych tarczach Standard skontaktuj się z nami lub pobierz ulotkę.