Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

TopBuilder 2021 dla tarczy WF.255.30.Z60.2

Kolejny rok z rzędu produkt marki Norton Clipper został wyróżniony tytułem i otrzymał statuetkę TopBuilder.

W tym roku, w XIII edycji konkursu, Kapituła dostrzegła zalety tarczy widiowej Norton Clipper WF.255.30.Z60.2 przyznając jej ten prestiżowy tytuł.

Tarcza została nagrodzona w kategorii Nowość. Wchodzi w skład wdrożonej na rynek w 2020 roku kolekcji produktów do drewna. Przeznaczona jest do pił ukosowych. Na uwagę zasługują parametry produktu, min. zęby w geometrii ATB Neg z wysokiej jakości węglików, specjalnie zaprojektowane wręby, które zmniejszają drgania, zapobiegają przegrzaniu tarczy oraz jej kołysaniu podczas pracy. Zapakowane w specjalny blister zapewniają bezpieczeństwo użytkownika i ochronę produktu. 

WF.255.30.Z60.2 została zaprojektowana, aby zapewniać bezpieczne, precyzyjne cięcie z wysokiej jakości wykończeniem.

Poznaj ofertę produktów do drewna.

TopBuilder to ceniony przez branżę na polskim rynku budowlanym prestiżowy tytuł oraz nagroda za wyróżniające się w danym roku produkty, obiekty i usługi. Od kilkunastu lat nagradzani za nie są inwestorzy, deweloperzy, generalni wykonawcy, producenci oraz architekci. W XIII edycji konkursu przyznano, i tym samym zarekomendowano branży, 62 TopBuildery! W tym roku kapituła wyróżnień TopBuilder 2021 postanowiła rozłożyć pulę przyznawanych rokrocznie nagród blisko po połowie, w kategoriach INWESTYCJE (25) oraz PRODUKTY (26). Ponadto wyróżniono 5 rozwiązań w segmencie IT&BIM oraz 6 usług. Znakiem rozpoznawczym tegorocznych TopBuilderów jest przede wszystkim wysoka jakość!