Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Wiertnice elektryczne Norton Clipper CDM253 & CDM353

Norton Clipper posiada szeroki wybór wiertnic elektrycznych. Zapoznaj się z wyjątkową ofertą wiertnic montowanych na kolumnie CDM253 (2,5kW) oraz CDM353 (3,3kW).

Wiertnice CDM253 i wiertnice CDM353 są niezwykle wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Posiadają przekładnię z trzema zakresami prędkości, zabezpieczenie przed przeciążaniem oraz płynne uruchamianie, dlatego też można na nich polegać w każdej sytuacji. Obydwie wiertnice montowane są na kolumnach, których maksymalna średnica nie przekracza 250mm (CDM253) i 350mm (CDM353). Wszystkie wiertnice z serii CDM marki Norton Clipper objęte są dodatkową 12 miesięczną gwarancją, co w sumie zapewnia 2 letnią gwarancję, począwszy od dnia zakupu produktu. Korzyści i właściwości naszych narzędzi prezentuje poniższa tabela. Pozostałe, bardziej szczegółowe informacje na temat wiertnic, kolumn do wiertnic oraz wiertłach koronowych znajdziesz w najnowszym katalogu Norton Clipper.

WŁAŚCIWOŚCI KORZYŚCI
przekładnia z 3 poziomami prędkości profesjonalny i potężny silnik
standardowy układ montażu wiertnicy na kolumnie dopasowana do większości kolumn na rynku
zabezpieczenie przed przeciążaniem ochrona elementów mechanicznych i elektrycznych wydłuża żywotność
wskaźnik obciążenia LED optymalne wiercenie oraz dłuższa żywotność
płynne uruchamianie ogranicznik prądu rozruchowego
mechaniczne sprzęgło optymalna ochrona narzędzi i silnika
przekładnia smarowana w kąpieli olejowej automatyczne smarowanie eliminuje konieczność konserwacji


Bądź bezpieczny przy pracy! Zawsze używaj odpowiednich środków ochrony osobistej. Zakładaj obuwie i okulary ochronne. Pamiętaj o ochronie słuchu i głowy, a także używaj masek do ochrony dróg oddechowych, na wypadek zapylenia.

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat produktów Norton Clipper, skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższego dystrybutora.