Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Znajdź części zamienne do maszyn Norton Clipper

Potrzebujesz części zamiennej do maszyny Norton Clipper?

Na stronie internetowej z częściami zamiennymi pod adresem https://spareparts.nortonabrasives.com/ masz dostęp do obszernej bazy części zamiennych przeznaczonych do maszyn Norton Clipper. Dzięki naszej szybkiej wyszukiwarce według kategorii maszyny i łatwej nawigacji znalezienie dopasowanej części do Twojej maszyny nigdy nie było prostsze.

Większość maszyn Norton Clipper zawiera również kod QR na etykiecie, umieszczonej w widocznym miejscu, który prowadzi do strony internetowej z częściami zamiennymi. Pomaga on w znalezieniu odpowiedniej części zamiennej za pomocą telefonu komórkowego. Strona zapewnia również całodobowy dostęp do ważnych dokumentów dotyczących każdej maszyny, takich jak broszury, listy części zamiennych, instrukcje bezpieczeństwa i filmy.

Obecnie strona jest dostępna tylko w języku francuskim, niemieckim i angielskim. W najbliższej przyszłości planowane jest rozszerzenie na inne języki.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o maszynach lub tarczach diamentowych lub produktach do drewna skontaktuj się z nami. Możesz także pobrać nasz najnowszy katalog

Jeśli chcesz zobaczyć nasze produkty w akcji wejdź na nasz kanał www.youtube.com/NortonAbrasivesEMEA i obejrzyj filmy. Aby być na bieżąco Subskrybuj kanał.