Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Beton LB

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Beton LB

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Beton LB są wysokiej klasy produktem. Zostały stworzone do wykorzystania na przecinarkach jezdnych. Tarcze Norton Clipper Extreme Beton LB służą do wycinania szczelin zarówno w betonie jak i betonie zbrojonym. Marka Norton Clipper dokłada wszelkich starań aby nasze tarcze do cięcia betonu były bezpiecznym oraz niezawodnym narzędziem. Wszystkie diamentowe tarcze do betonu, z naszej oferty, w tym również Norton Clipper Extreme Beton LB spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dowodem tego jest przyznany im certyfikat towarzystwa oSa, zrzeszającego producentów, dla których dobro klienta jest najważniejsze.

KORZYŚCI - Tarcze Diamentowe Extreme Beton LB

  • Specjalistyczne tarcze do wycinania szczelin przy użyciu przecinarek jezdnych.
  • Do betonu i betonu zbrojonego.
  • W celu wybrania odpowiedniego narzędzia sprawdzić w tabeli szerokość tarczy.

Wersje produktu

Maszyna Ø (mm) Ø otworu (mm)

Segment
Dł./Szer. (mm)

Nr Art. Kod EAN 13
Przecinarki jezdne 350 25,4 8 701846 27442 5450248 560678
Przecinarki jezdne 350 25,4 10 701846 29326 5450248 566298