Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Beton Silencio do pił ściennych

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Beton Silencio do pił ściennych

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Beton Silencio do pił ściennych to narzędzia, które wykorzystują nowoczesną technologię redukcji hałasu. Można stosować je na elektrycznych oraz hydraulicznych piłach ściennych. Nadają się do cięcia betonu oraz betonu zbrojonego. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii redukujących hałas znajdą wykorzystanie w miejscach, w których przepisy regulują dopuszczalny poziom decybeli. Wszelkie prace w okolicy budynków mieszkalnych, szpitalach czy szkołach mogą być wykonywane za pomocą diamentowych tarcz do betonu marki Norton Clipper. Wybór tarczy Norton Clipper Extreme Beton Silencio do pił ściennych jest gwarancją bezpieczeństwa oraz cichej pracy.

KORZYŚCI - Tarcze Diamentowe Extreme Beton Silencio do pił ściennych

  • Tarcza do pił ściennych wykorzystująca technologię redukcji hałasu.
  • Do elektrycznych i hydraulicznych pił ściennych.

Wersje produktu

Maszyna Ø (mm) Ø otworu (mm) Kształt otworu

Segment
Dł./Szer. (mm)

Nr Art. Kod EAN 13
Piły ścienne 800 60 - 14/4,8 701846 28513 5450248 565994
Piły ścienne 1000 60 - 14/4,8 701846 30618 5450248 443193