Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Classic CG-PCD

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Classic CG-PCD

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Classic CG-PCD to połączenie niskiej ceny z dobrą jakością. Są to tanie ściernice garnkowe z polikrystalicznym diamantem, które pozwolą na szybką i wydajną pracę w każdych warunkach. Profesjonaliści z pewnością docenią te narzędzia do zadań specjalnych. Norton Clipper Classic CG-PCD są przeznaczone do użycia na szlifierkach kątowych, do usuwania:

  • kleju,
  • żywicy epoksydowej,
  • farby.

Aby osiągnąć wysoką jakość wykończenia powierzchni, po zastosowaniu tarczy diamentowej PCD należy użyć ściernicy garnkowej do betonu. Wybierając Norton Clipper Classic CG-PCD masz pewność, że kupujesz narzędzie, które spełni Twoje oczekiwania. Tarcze te są całkowicie bezpieczne dla użytkowników, o czym zaświadcza certyfikat organizacji oSa.

KORZYŚCI - Tarcze Diamentowe Classic CG-PCD

  • Tania ściernica garnkowa z polikrystalicznym diamantem (PCD).
  • Zaprojektowana z myślą o szybkim usuwaniu kleju, żywicy epoksydowej i farby.
  • Użycie ściernicy garnkowej do betonu po zastosowaniu tarczy PCD gwarantuje doskonałą jakość wykończenia.

Wersje produktu

Maszyna ø (mm)

Wysokość
Garnka (mm)

ø otworu (mm) Ilość PCD Nr Art. Kod EAN 13
Szlifierka kątowa 125 19 22,23 12pcs 701846 93445 5450248 577317