Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Universal TP-Z

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Universal TP-Z

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Universal TP-Z to innowacyjne narzędzie, pozwalające na zwiększenie szybkości cięcia, przy jednoczesnym zmniejszeniu tarcia. Można wykorzystywać je do pracy zarówno na sucho jak i na mokro. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i-HD tarcze te cechują się długą żywotnością oraz wysokim współczynnikiem usuwania materiału. Ściernice Norton Clipper Extreme Universal TP-Z  przeznaczone są do stosowania na:

  • szlifierkach kątowych,
  • zestawach do rowkowania zaprawy murarskiej.

Tarcze te to doskonały wybór dla osób, którym zależy na szybkiej, wydajnej, komfortowej i bezpiecznej pracy. Posiadają one certyfikat organizacji oSa, który zaświadcza o tym, że spełniają rygorystyczne wymogi dotyczące narzędzi ścierniczych. Norton Clipper Universal TP-Z doskonale nadają się do usuwania spoin spomiędzy: cegieł, bloków kamienia naturalnego oraz cegieł elewacyjnych.

KORZYŚCI - Tarcze Diamentowe Extreme Universal TP-Z

  • Ekonomiczna tarcza do przecinania na mokro i sucho na przecinarkach do wyrobów murarskich. 
  • Do użytku na materiałach konstrukcyjnych i lekkich bloczkach, pustakach ceramicznych, cegle wapienno-piaskowej.

Wersje produktu

Maszyna ø (mm) ø otworu (mm)

Segment
Dł./Szer. (mm)

Nr Art. Kod EAN 13
Szlifierka kątowa 115 22,23 7/6,5 701846 01130 5450248 704553
Szlifierka kątowa 125 22,23 7/6,5 701846 41691 5450248 492801