Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Universal Laser Przecinarki murarskie

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Universal Laser Przecinarki murarskie

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Extreme Universal Laser zostały stworzone w taki sposób, że umożliwiają szybkie cięcie, zachowując przy tym długą żywotność. Wszystko to dzięki zastosowaniu segmentów, których wysokość sięga nawet do 15mm. Norton Clipper Extreme Universal Laser pasują do przecinarek do wyrobów murarskich, można nimi swobodnie ciąć twarde i miękkie materiały budowlane. Korzyści płynące z zastosowania tych tarcz to między innymi:

  • wysoki poziom bezpieczeństwa 
  • komfort użytkowania 
  • długa żywotność 

Norton Clipper Extreme Universal Laser sprawdzi się w każdych warunkach. Praca z tą tarczą jest nie tylko szybka i wygodna, ale co najważniejsze w pełni bezpieczna. Norton Clipper Extreme Universal Laser to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie komfort pracy.

KORZYŚCI - Tarcze Diamentowe Extreme Universal Laser

  • Bardzo wysokie tempo przecinania i niezwykle długa żywotność przy obróbce wszystkich rodzajów materiałów – od miękkich po twarde.
  • Maksymalna wysokość segmentów: 15 mm.

Wersje produktu

Maszyna ø (mm) ø otworu (mm)

Segment
Dł./Szer. (mm)

Nr Art. Kod EAN 13
Przecinarki do wyrobów murarskich 900 60/55 15/4,8 70184647651 5450248564287