Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Pro Universal Silencio

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Pro Universal Silencio

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Pro Universal Silencio to ciche tarcze diamentowe klasy premium. Ostrze tarczy redukuje szum nawet o osiem razy w porównaniu do konwencjonalnych ostrzy. Dłuższą żywotność tarczy zapewniają segmenty o wysokości 12 mm. Tarcze specjalizują się w cięciu betonu i materiałów budowlanych. Tarcze pracują szybko i wydajnie. Idealnie sprawdzają się w miejscach, w których przepisy ograniczają dopuszczalne natężenie hałasu.

KORZYŚCI - Tarcze Diamentowe Norton Clipper Pro Universal Silencio

  • Produkt najlepszej jakości.
  • Redukuje szum nawet o osiem razy (-9 dB (A)).
  • Tarcza spawana laserowo zapewnia optymalną wydajność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

CECHY - Tarcze Diamentowe Norton Clipper Pro Universal Silencio

  • Warstwa tłumiąca hałas umieszczona między dwoma stalowymi arkuszami pochłania wibracje i hałas powstający w wyniku cięcia podczas eksploatacji narzędzia.
  • Opatentowane wręby kompensacyjne zapobiegają zjawisku świstu powietrza opływającego tarczę diamentową podczas pracy. 
  • Każda tarcza jest skonfigurowana w taki sposób, aby zapewniać możliwie najlepszą redukcję hałasu i jak najwyższą wydajność cięcia na konkretnym urządzeniu.

Wersja produktu

Maszyna ø (mm) ø otworu (mm)

Segment
Dł./Szer. (mm)

Nr Art. Kod EAN 13
Szlifierka kątowa 350 25,4 12/3,1 70184602811 5450248 741398