Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Pro CG-PCD Niski poziom wibracji

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Pro CG-PCD Niski poziom wibracji

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Pro CG-PCD Niski poziom wibracji to wysokiej klasy narzędzia, które pozwalają na szybką i wygodną pracę w komfortowych warunkach. Wszystko to dzięki specjalnie wbudowanemu układowi antydrganiowemu, który sprawia, że ta ściernica garnkowa jest nie tylko wydajna, ale również praktyczna. Norton Clipper Pro CG-PCD Niski poziom wibracji zostały zaprojektowane do wykorzystania na szlifierkach kątowych, można ich używać podczas usuwania:

  • kleju,
  • żywicy epoksydowej,
  • farby.

Dzięki strukturze polikrystalicznego diamentu tarcze te są bardzo twarde oraz wytrzymałe. W połączeniu z garnkowymi ściernicami do betonu gwarantują doskonałą jakość wykończenia. Wybierając Norton Clipper Pro CG-PCD Niski poziom wibracji masz pewność, że pracujesz z wydajnym i bezpiecznym narzędziem.

KORZYŚCI - Tarcze Diamentowe Pro CG-PCD Niski poziom wibracji

  • Ściernica garnkowa o strukturze polikrystalicznego diamentu (PCD), zaprojektowana z myślą o szybkim usuwaniu kleju, żywicy epoksydowej i farby. Wbudowany układ antydrganiowy zapewnia komfort użytkowania. 
  • Użycie ściernicy garnkowej do betonu po zastosowaniu tarczy PCD gwarantuje doskonałą jakość wykończenia.

Wersje produktu

Maszyna ø (mm)

Wysokość
Garnka (mm)

ø otworu (mm) Ilość PCD Nr Art. Kod EAN 13
Szlifierka kątowa 125 18 22,23 12pcs 701846 45886 5450248 535492