Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Pro Universal TP-V

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Pro Universal TP-V

Tarcze Diamentowe Norton Clipper Pro Universal TP-V to specjalne narzędzia przeznaczone do naprawy pęknięć w podłożu oraz ścianach. Dzięki wygodnym segmentom, w kształcie litery V, można z łatwością poszerzyć szczelinę, a następnie wypełnić ją zaprawą murarską. Zaletą tej tarczy jest jej szybka praca - usuwa beton dwukrotnie szybciej niż inne, podobne, narzędzia. Norton Clipper Pro Universal przeznaczona jest do użycia na szlifierkach kątowych, może być stosowana na:

  • podłożach i ścianach betonowych oraz murarskich,
  • powierzchniach gipsowo-kartonowych.

Tarcza ta zapewnia użytkownikowi pełną wygodę oraz realizację zadania w krótkim czasie. Szczeliny i pęknięcia nie będą dłużej stanowiły problemu. Dodatkowo, tak jak inne produkty marki Norton Clipper posiada certyfikat organizacji oSa. Oznacza to, że jest ona w pełni bezpieczna dla użytkownika.

KORZYŚCI - Tarcze Diamentowe Pro Universal TP-V

  • Specjalne narzędzie do naprawy pęknięć w podłożu i ścianach.Segmenty w kształcie litery V poszerzają szczelinę, którą można następnie wypełnić zaprawą murarską.
  • Do stosowania na podłożach i ścianach betonowych, murarskich, gipsowokartonowych.
  • Usuwa beton dwukrotnie szybciej niż standardowa tarcza

Wersje produktu

Maszyna ø (mm) ø otworu (mm)

Segment
Dł./Szer. (mm)

Nr Art. Kod EAN 13
Szlifierka kątowa 115 22,23 13/6,5 701846 24198 5450248 235477
Szlifierka kątowa 125 22,23 13/6,5 701846 24199 5450248 235484