Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Tarcze Diamentowe Norton Clipper PRO Green Concrete

Tarcze Diamentowe Norton Clipper PRO Green Concrete

Tarcze Diamentowe Norton Clipper PRO Green Concrete to unikalne narzędzia przeznaczone do cięcia na mokro. Dzięki technice spawania laserowego są niezwykle wytrzymałe i odporne. Praca z nimi będzie efektywna oraz komfortowa. Tarcze Norton Clipper PRO Green Concrete są przeznaczone do użycia na przecinarkach jezdnych. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownikom naszych produktów. Dzięki temu masz pewność, że wybierając nasze narzędzia dbasz o siebie i swoich pracowników. Spawana laserowo tarcza Norton Clipper PRO Green Concrete nadaje się do cięcia:

  • betonu nieutwardzonego,
  • materiałów firmy Lignacite,
  • bloków bitumicznych.

Norton Clipper PRO Green Concrete to profesjonalne narzędzie, dzięki któremu szybko i bezpiecznie przetniesz wymienione wyżej materiały.

KORZYŚCI - Tarcze Diamentowe PRO Green Concrete

  • Segmenty spawane laserowo do cięcia na mokro.
  • Segmenty chroniące przed zużyciem, zapobiegające podcinaniu stalowego środka.
  • Do użytku na betonie nieutwardzonym, materiałach firmy Lignacite oraz blokach bitumicznych.

Wersje produktu

MASZYNA Ø (mm) Ø OTWORU (mm)

SEGMENT
Dł./Szer. (mm)

NR ART. Kod EAN 13
Przecinarki jezdne 300 25,4 10/2,5 701846 24684 5450248 237815
Przecinarki jezdne 350 25,4 10/2,8 701846 24685 5450248 237822