Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

Środki do betonu dołączają do oferty Norton Clipper

PEWNOŚĆ OD PIERWSZEGO DNIA

Nowa seria produktów do podłóg Norton Clipper to nie tylko niezawodne szlifierki i narzędzia. W skład oferty wchodzą także środki do betonu.

Stosowanie środków chemicznych, takich jak utwardzacz i środek ochronny lub uszczelniający podczas szlifowania posadzki, jest niezbędne do
wzmocnienia i ochrony betonu, a tym samym wydłużenia jego żywotności i zmniejszenia kosztów konserwacji w obszarach o dużym natężeniu ruchu. 

Po fazie szlifowania zazwyczaj stosuje się utwardzacz. Przenika on beton, reagując z jego wolnym wapniem, tworząc cząsteczki wypełniające naturalne pory i przestrzenie. Wynikiem jest zagęszczona, pyłoszczelna i odporna na wodę powierzchnia, zapewniająca trwałość betonu i przedłużoną żywotność.

Utwardzacz do betonu Norton Clipper tworzy zagęszczony, pyłoszczelny
i wodoodporny beton, dając pewność co do trwałości i żywotności podłogi.

Litowy środek ochronny zapewnia ochronę przed plamami, wodą, wilgocią i chemikaliami, zabezpieczy i ochroni podłogę na przyszłość.

Poznaj wszystkie produkty z linii rozwiązań do podłóg od Norton Clipper. >>>