Wydajność i bezpieczeństwo

Marka Norton Clipper może zaoferować najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne.

Bogaty wybór

W ramach asortymentu narzędzi Clipper oferujemy bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności, dopasowanych do wymagań naszych klientów.

Rewelacyjna jakość

Marka Norton Clipper zrewolucjonizowała branżę budowlaną i konstrukcyjną dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo.

TopBuilder 2020

Tytuł i statuetka dla tarczy Pro Universal Silencio

W tegorocznej, XII edycji konkursu TopBuilder tarcza diamentowa Norton Clipper Pro Universal Silencio została wyróżniona tytułem oraz otrzymała statuetkę TopBuilder 2020 w kategorii „nowość i innowacja roku”, a więc jest produktem rekomendowanym wykonawcom budowlanym.

Kapituła konkursu doceniła cechy tarczy i korzyści płynące z jej stosowania. Odwołuje się ona bowiem do jednego z większych problemów współczesnych miast - nadmiernego hałasu. Pro Universal Silencio przeznaczona jest do cięcia różnego rodzaju materiałów budowlanych. Jest kompatybilna z przecinarkami murarskimi. Została opracowana, aby w znacznym stopniu ograniczyć hałas w miejscu pracy. Ma to ogromny wpływ na zdrowie i komfort operatora oraz umożliwia prowadzenie prac budowlanych w miejscach, które nie mogą być wyłączone z funkcjonowania na czas budowy czy remontu.

O konkursie

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Nagroda za najwyższej jakości produkty, nowości i innowacje, w tym rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne, za usługi i przedsięwzięcia dedykowane branży oraz inwestycje budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury i w których zastosowano nowoczesne rozwiązania.